DEFRO SMART EKOPELL 12 kW Zobacz większe

DEFRO SMART EKOPELL 12 kW

Nowy produkt

Kocioł stalowy, z podajnikiem, przystosowany do spalania biomasy w postaci pellets. Przeznaczony do wodnych instalacji centralnego ogrzewania systemu otwartego lub zamkniętego. Model 12 kW.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

10 800,00 zł brutto

10 800,00 zł za 1

Więcej informacji

Kocioł stalowy, z podajnikiem przystosowany do spalania biomasy w postaci pellets. Przeznaczony do wodnych instalacji centralnego ogrzewania systemu otwartego lub zamkniętego.
 

Kotły grzewcze DEFRO SMART EKOPELL należą do grupy kotłów z palnikiem przystosowanym do spalania biomasy. Kotły mogą być stosowane do ogrzewania domów jednorodzinnych, mniejszych ośrodków wypoczynkowych, warsztatów i innych tego typu obiektów.

Podstawowym paliwem jest biomasa w postaci pellets drzewny o średnicy 6-8mm.

W kotłach DEFRO SMART EKOPELL regulacja procesem spalania odbywa się w oparciu innowacyjny sterownik obsługujący pracę kotła, pomp itd. Ceramiczna elementy w komorze spalania oraz turbulizatory w ciągach spalinowych zwiększają efektywność spalania i zmniejszają emisję zanieczyszczeń. Odpowiednio zaprojektowany wymiennik kotła zapewnia uzyskanie sprawności przekraczającej 88%. Wymiennik jest wykonany z wysokiej jakości, atestowanych stali kotłowych grubości 5 mm.

Dodatkowe informacje:

  • Katalizator ceramiczny stabilizujący proces spalania.
  • Automatyczna praca kotła.
  • Układ samoczynnego zapłonu paliwa.
  • Wbudowana wężownica schładzająca.
  • Wentylator wyciągowy.

Producent udziela 5 lat gwarancji na szczelność wymiennika ciepła, 2 lata na pozostałe elementy i sprawne działanie kotła.

Szczegółowe parametry znajdują się w tabelce zamieszczonej w galerii produktu. Dokumentację kotła można pobrać ze strony producenta.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku